تاریخچه تاسیس

شرکت تایرزون (tirezone) با هدف واردات و صادرات برندهای برتر رینگ و تایر  در ایران منطقه آزاد انزلی تاسیس گردید. شعبه مرکزی این شرکت در منطقه آزاد انزلی و شعبه دیگر آن در تهران منطقه بهارستان افتتاح گردید. شرکت تایرزون استفاده از مدیران مجرب با بیش از 30سال سابقه فعالیت با مشارکت پرسنل تخصصی در بخش های گوناگون اداره می شود. این شرکت بنا دارد با واردات و عرضه باکیفیت ترین محصولات در رده پیشگامان عرصه واردات تایر، رینگ و قطعات خودرو قرار گیرد.

تخصص ما

شرکت تایرزون با هدف واردات و عرضه برندهای معتبر تایر، رینگ و لوازم جانبی در ایران و کشورهای همسایه همچون امارات، قطر و ترکیه شروع به فعالیت کرده است و مصمم به توسعه فعالیت‌های خود در این عرصه است.

برندهایی که شرکت تایرزون اقدام به واردات آن می‌کند شامل موارد زیر می‌باشد:

برندهای تایر

کنتیننتال - CONTINENTAL

هابیلید - HABILEAD

کپسن - KAPSEN

واکایاما - VAKAYAMA

سوپریا - SUPERIA

https://tirezone.ir/brand/minerva/

مینروا - MINERVA

لنزو - LENSO

جی تی رادیال - GT RADIAL

برندهای رینگ

اسپارکو - SPARCO

لنزو - LENSO

اُ زد - OZ

نگرش ما

با توجه به نگرش و عرق ملی ما نسبت به مصرف کنندگان داخلی و حس مسئولیت پذیری نسبت به مصرف کنندگان کشورهای همسایه، شرکت تایرزون همواره تلاش کرده است تا نقش تاثیرگذاری در تامین برترین و با کیفیت‌ترین برندهای تایر، رینگ و لوازم جانبی خودرو مورد نیاز مصرف کنندگان داشته باشد. همچنین گفتنی است ماموریت مجموعه ما تلاش برای برآورده کردن امنیت پایدارتر، تجربه بهتر و لذت رانندگی بیشتر برای رانندگان است.